برترین NGO مبارزه با اعتیاد

صفحه اصلیاخبار بهروزانآذربایجان شرقی امن ترین استان کشور

آذربایجان شرقی امن ترین استان کشور

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

به گزارش مهر، سرهنگ قنبر مداحی عصر چهارشنبه در نشست خبری به تشریح عمده اقدامات انجام یافته پلیس در طول چهار ماهه گذشته سال جاری پرداخت و اظهار امیدواری کرد جرائم و گناهان نیز در این ماه مبارک کاهش پیدا کند.
وی در این نشست استان آذربایجان شرقی را امن ترین و کم جرم ترین استان کشور عنوان کرد و اعتقادات مذهبی مردم و تعاملات مسئولان و موقعیت جغرافیای استان را از عواملی خواند که در این امر موثر است.
رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان اکثر جرائم کاهش پیدا می کند به جز سرقت منازل و وسایط نقلیه به مردم توصیه کرد: در ماه رمضان قبل از ترک حانه در موقع افطار از بسته بودن دربها اطمینان یابند و خالی بودن منزل را به همسایگان خود اطلاع دهند و خودرو ها خود را در محلهای خلوت پارک نکنند و حتماً از قفل فرمان و دزدگیر برای وسایط نقلیه استفاده کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان در این نشست خبری اعلام کرد: وقوع سرقت در چهار ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه در سال قبل 6 درصد کاهش داشت.
سرهنگ مداحی گفت: وقوع سرقت در چهار ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه در سال قبل 6 درصد کاهش وکشف و شناسائی سارقین 20 در صد افزایش داشته است و 46 درصد سرقت های انجام یافته مربوط به وسایط نقلیه است.
وی گفت: حدود 70 درصد کل سرقت های انجام یافته در استان مربوط به کلانشهر تبریزو 15 درصد مربوط به شهرستان های مراغه و میانه و مرند و 15 درصد بقیه مربوط به 15 شهرستان دیگر استان می باشد.
سرهنگ مداحی ضمن اعلام دستگیری 1372 سارق در مدت مذکور در استان اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان اکثر جرائم کاهش پیدا می کند به جز سرقت منازل و وسایط نقلیه و مردم باید به این امر توجه داشته باشند.
وی خطاب به شهروندان توصیه کرد: از حمل و نگهداری طلاجات و وجوه نقد در منازل خود خودداری کنند و تلاش داشته باشند در محلات از نگهبانان محله استفاده کنند که تا حد امکان اموال آنان از چنگال سارقان در امان باشند.
سرهنگ مداحی در تشریح علل کاهش سرقت در استان بیان داشت: تعامل خوب قضائی و انتظامی، همکاری رسانه ها در اطلاع رسانی و آگاه سازی، متلاشی شدن باندهای فعال در سرقت، همکاری بسیج و مردم با پلیس و توانایی پلیس و کشف فنی و علمی جرائم توسط پلیس از عوامل موثر در کاهش سرقت در استان است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی


درمان VIP اعتیاد با استفاده از جدیدترین روش های طب جایگزین(گروه پزشکی دکتر موحدی و همکاران09124867833)

آمار بازدیدهای سایت

امروز37
دیروز203
این هفته442
این ماه3705
همه بازدیدها420316

مشاوره تخصصی شبانه روزی در جمعیت بهروزان
 بزودی راه اندازی خواهد شد

 

شماره تلفن های مراکز درمان اعتیاد در جمعیت بهروزان:

2-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد بهروزان:
55363444-55363543
3-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد پاسارگاد:
88467300-88468299

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت مبارزه با اعتیاد بهروزان می باشد.