برترین NGO مبارزه با اعتیاد

صفحه اصلیاخبار بهروزانتشکل‌های غیردولتی مبارزه با اعتیاد بازوی موثری هستند

تشکل‌های غیردولتی مبارزه با اعتیاد بازوی موثری هستند

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دکتر رهدار گفت: تشکل‌های غیردولتی مبارزه با اعتیاد بازوی موثری در حل معضل اعتیاد در کشور در زمینه های درمان و پیشگیری هستند که عملکرد مطلوب آنها نتایج خوب و موثری در این زمینه به بار آورده است. 
تشکل‌های غیردولتی مبارزه با اعتیاد بازوی موثری در حل معضل اعتیاد در کشور هستند

تشکل‌های غیردولتی مبارزه با اعتیاد بازوی موثری در حل معضل اعتیاد در کشور در زمینه های درمان و پیشگیری هستند که عملکرد مطلوب آنها نتایج خوب و موثری در این زمینه به بار آورده است.
دکتر رهدار مسئول ساماندهی تشکل های غیردولتی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان مطلب فوق ، بیان کرد:

در راستای تحقق اصل 3 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر مشارکت عامه مردم در تعیین سرنوشت سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خویش، بند 5 سند چشم ‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 با تاکید بر روحیه تعاون و سازگاری اجتماعی و بند 8 سیاست های کلان مبارزه با مواد مخدر مبنی بر اتخاذ تدابیر لازم برای حضور و مشارکت جدی آحاد مردم و خانواده ها و حمایت از تشکل های مردمی در زمینه های پیشگیری ، کاهش آسیب و درمان معتادان ، دفتر تشکل های غیر دولتی ستاد مبارزه با موادمخدر به منظور توانمند‌سازی و توان افزایی سازمان‌های غیردولتی فعال در این حوزه ، اقدام به برگزاری برنامه های مختلفی در طول سال بصورت حرفه‌ای، تخصصی و با اثربخشی بالا نموده است که برنامه های ایام دهه فجر نیز جز این موارد است.

دکتر رهدار با بیان اینکه برنامه های ستاد مبارزه با مواد مخدر در ایام دهه فجر دارای ویژگی خاصی است بیان کرد : چون بر این باور و اعتقادیم که اکثر تشکل های غیردولتی این حوزه ، در عرصه های مختلف مرتبط با درمان و پیشگیری از اعتیاد به توانمندیهای خوبی رسیده اند لذا سعی شده است که کل برنامه ها توسط خود تشکل های غیردولتی ساماندهی و اجرا شود و از این ظرفیت در توانمند سازی و توان افزایی سایر تشکلهای غیردولتی مبارزه با اعتیاد بهره گیری شود.

مشاور دبیرکل ستاد در امور جوانان ، برگزاری اولین همایش زن و ارتقاء سلامت اجتماعی ، اولین همایش نقش ورزش در پیشگیری و درمان اعتیاد ، اولین همایش نقش خانواده در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و کارگاه آموزشی آشنایی با مداخلات اجتماعی( آموزش / ارتقا سلامت / بازاریابی) ، کارگاه آموزش مهارت های زندگی و کارگاه توانمند سازی تشکلهای مردمی در زمینه IT و کارگاه روش تحقیق در اعتیاد و ... را از برنامه های این دهه دانست که توسط جمعیت روان و سلامت اجتماعی ، جمعیت احیای کنگره 60 ، جمعیت رهیاب انجمن آموزش بهداشت و ارتقا سلامت خانواده ، مرکز سه پند مهر ایران، انجمن معلمان و محققان نواندیش، جمعیت مبارزه با اعتیاد و گروه مشاوران جوان سازمان تربیت بدنی و ... برگزار می گردد.

دکتر رهدار حضور تشکل های غیر دولتی را در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن از برنامه های دیگر این دهه دانست و بیان کرد : از فعالان تشکلهای غیردولتی در خلال برگزاری برنامه های این دهه تقدیر خواهد شد. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی


درمان VIP اعتیاد با استفاده از جدیدترین روش های طب جایگزین(گروه پزشکی دکتر موحدی و همکاران09124867833)

آمار بازدیدهای سایت

امروز37
دیروز203
این هفته442
این ماه3705
همه بازدیدها420316

مشاوره تخصصی شبانه روزی در جمعیت بهروزان
 بزودی راه اندازی خواهد شد

 

شماره تلفن های مراکز درمان اعتیاد در جمعیت بهروزان:

2-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد بهروزان:
55363444-55363543
3-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد پاسارگاد:
88467300-88468299

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت مبارزه با اعتیاد بهروزان می باشد.