برترین NGO مبارزه با اعتیاد

صفحه اصلیاخبار بهروزانفعال شدن دومین شلتر زنان در تهران

فعال شدن دومین شلتر زنان در تهران

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
مدیر کل دفتر پیشگیری و امور اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از فعال شدن شلتر ویژه زنان در شهرری تهران خبر داد و در این باره ‌اظهار کرد: این شلتر در محل تجمع معتادان و جنب پارکی فعال و زنان معتاد خیابانی را شب‌ها پذیرش می‌کند


مدیرکل دفتر اعتیاد بهزیستی خبر داد: 
فعال شدن دومین شلتر زنان در تهران 
ارائه پیشنهادات توانمندسازی افراد ساکن در محلات پرخطر به وزارت رفاه 

مدیر کل دفتر پیشگیری و امور اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از راه‌اندازی سه سرپناه (شلتر) جدید ویژه مردان در استان آذربایجان‌غربی خبر داد. 

دکتر فرید براتی سده در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: از محل کمک‌های مردمی دو سرپناه مردان در ارومیه و یک سرپناه در مهاباد افتتاح شده است. 

به گفته وی، سالانه به هر شلتر برای یک‌سال 20 میلیون تومان اختصاص می‌یابد. 

وی در ادامه از فعال شدن شلتر ویژه زنان در شهرری تهران خبر داد و در این باره ‌اظهار کرد: این شلتر در محل تجمع معتادان و جنب پارکی فعال و زنان معتاد خیابانی را شب‌ها پذیرش می‌کند. 

مدیر کل دفتر اعتیاد سازمان بهزیستی کشور خاطر نشان کرد: همچنین مقرر شده بود در شیراز نیز سرپناهی ویژه زنان راه‌اندازی شود که در حال حاضر تنها مشکل پیش‌رو، یافتن مکانی مناسب برای فعال کردن این شلتر است و به محض یافتن فضایی مناسب، یک سرپناه زنان در شیراز راه‌اندازی می‌شود. 

وی در رابطه با اختصاص بودجه‌های دفتر اعتیاد بهزیستی از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر، عنوان کرد: بخشی از این اعتبار، تاکنون در اختیار بهزیستی قرار نگرفته است. 

دکتر براتی سده یادآور شد: بودجه پیشنهادی بهزیستی برای سال آینده در این بخش، بیش از 20 میلیارد تومان است که پیشنهاد این بودجه به ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز ارائه شده است، چرا که به دلیل مشکلات اعتباری سال جاری لازم بود، این پیشنهادات به چند ارگان و دستگاه ذی‌ربط ارائه شود. 

مدیرکل دفتر اعتیاد سازمان بهزیستی کشور در رابطه با عمده برنامه‌های سال آینده بهزیستی به ایسنا، گفت: پیشنهادات جدیدی جهت توانمندسازی خانواده معتادان و همچنین توانمندسازی افراد ساکن در محلات آسیب خیز و پرخطر که در معرض ابتلاء به اعتیاد هستند، برای سال آینده به وزارت رفاه و تامین اجتماعی ارائه شده است. 


«اظهارات افراد خارج از دبیرخانه ستاد، مندرج در سایت الزاماً به معنای موضع رسمی ستاد مبارزه با موادمخدر نمی باشد.»

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی


درمان VIP اعتیاد با استفاده از جدیدترین روش های طب جایگزین(گروه پزشکی دکتر موحدی و همکاران09124867833)

آمار بازدیدهای سایت

امروز38
دیروز203
این هفته443
این ماه3706
همه بازدیدها420317

مشاوره تخصصی شبانه روزی در جمعیت بهروزان
 بزودی راه اندازی خواهد شد

 

شماره تلفن های مراکز درمان اعتیاد در جمعیت بهروزان:

2-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد بهروزان:
55363444-55363543
3-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد پاسارگاد:
88467300-88468299

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت مبارزه با اعتیاد بهروزان می باشد.