برترین NGO مبارزه با اعتیاد

کاهش آسیب

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
مرکز کاهش آسیب راه آهن «DIC»: 

مرکز کاهش آسیب بهروزان در میدان راه آهن در سال 1384 فعالیت خود را با اخذ مجوز های لازم از وزارت بهداشت و درمان آغاز نموده ودر حوزه دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت مینماید.

واحدهای موجود:

1-واحد آموزش و کنترل بیماریهای رفتاری

2-واحد خدمات رفاهی

3-واحد مددکاری

4-واحد تیم های  OUT REACH 

5-واحد درمان نگهدارنده با متادونMMTمرکز کاهش آسیب بهروزان : 


يكي از واحدهاي جمعيت بهروزان مركز كاهش آسيب بهروزان در ميدان راهآهن است كه در سال 1384 با اخذ مجوز از وزارت بهداشت و درمان در حوزه دانشگاه علوم پزشكي تهران فعاليت مي‌نمايد.
اين مركز شامل واحدهايي به شرح ذيل مي‌باشد:

 
 1) واحد آموزش و كنترل بيماري‌هاي رفتاري :  آموزش براي كنترل بيماري‌هاي رفتاري و انجام مشاوره‌هاي پزشكي همراه با تحويل جزوات و بروشورهاي آگاه كننده بخشي از خدمات اين واحد در مركز كاهش آسيب بهروزان در ميدان راه‌آهن است.
 
 2) واحد خدمات رفاهي : انجام هماهنگي‌هاي لازم با سازمان‌هايي كه تمايل به ارائه خدمات رايگان به جمعيت بهروزان را دارند، بخشي از يان فعاليت‌هاي اين واحد بوده و مراجعين براي برخورداري از خدمات مختلف به سازمان‌هاي همكار جمعيت ارجاع مي‌شوند. 

 
3) واحد مددكاري : هماهنگي براي صدور دفاتر خدمات درماني، حمايت از مراجعين در ارتباط با سازمانهاي --- و پيگيري مشكلات مراجعين از طريق مراجع قانوني بخشي از خدمات واحد مددكاري محسوب مي‌شود. 

 
4) واحد تيم‌هاي Out Reach : اين واحد متشكل از مددجويان بهبوديافته و آموزش ديده مي‌باشد كه در بيرون از مركز كاهش آسيب با مراجعه به مكان‌هاي تجمع معتادين پرخطر نسبت به آموزش و تحويل رايگان تجهيزات بهداشتي به اين افراد اقدام مي‌كنند.
 
 5) واحد درمان نگهدارنده با متادون MMT : در حال حاضر در اين واحد 130 مددجو تحت درمان با متادون قرار گرفته اند و در صورت داشتن شرايط لازم براي پذيرش در مراكز درمان سرپايي با مساعدت جمعيت و تقبل بخشي از هزينه‌هاي درمان آنها، به مراكزي كه از مزاياي Take home مددجو را برخوردار مي‌كنند، ارجاع داده مي‌شوند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی


درمان VIP اعتیاد با استفاده از جدیدترین روش های طب جایگزین(گروه پزشکی دکتر موحدی و همکاران09124867833)

آمار بازدیدهای سایت

امروز264
دیروز267
این هفته1770
این ماه5510
همه بازدیدها427729

مشاوره تخصصی شبانه روزی در جمعیت بهروزان
 بزودی راه اندازی خواهد شد

 

شماره تلفن های مراکز درمان اعتیاد در جمعیت بهروزان:

2-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد بهروزان:
55363444-55363543
3-مرکزدرمان سرپایی اعتیاد پاسارگاد:
88467300-88468299

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت مبارزه با اعتیاد بهروزان می باشد.